Zastavárna Breva | O nás
Ano
Ne

About us

O nás

Počátky společnosti BREVA sahají do roku 1988. V tomto roce byla v Košicích založená společnost SaS Slovensko, která postupně otevírala síť zastaváren a prodejen šperků po celém bývalém Československu.

 

Když v roce 2002 firma SaS Slovensko ukončila svou činnost, rozhodla se skupina zaměstnanců využít získané zkušenosti v oblasti záložníctva a obnovila činnost společnosti pod značkou Index. V rámci snahy o upevnění jména a hodnoty značky na trhu změnila společnost v roce 2008 svůj název na BREVA.

 

Pod moderní značkou BREVA rozšiřuje společnost síť svých značkových zastaváren. V současnosti nabízí své služby již v 92 zastavárnách a prodejnách šperků v 48 městech na Slovensku a v České republice.

 

Mezi naše hlavní činnosti patří výkup a prodej zlatých a stříbrných šperků. Na prodej nabízíme zlaté a stříbrné šperky, zlomky a šperky osazené pravými diamanty, ke kterým dodáváme certifikáty pravosti.

 

Nabízíme nejlepší výkupní ceny zlatých a stříbrných šperků, skla, křišťálu, elektroniky ...

 

Mimo jiné se zabýváme prodejem značkových a luxusních výrobků, skla, křišťálu, porcelánu a keramiky od světoznámých výrobců (Goebel, Meissen, Rosenthal, Royal Dux, Dubi, Bohemia, Moser, Ditmar Urbach aj.)

 

V nabídce máme elektroniku (mobilní telefony, televizory, Hi-Fi soustavy, DVD přehrávače), knihy, obrazy, sportovní potřeby a množství jiného zboží.

 

Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni a jsou na ně kladeny přísné požadavky jako z odborného hlediska, tak z hlediska komunikace se zákazníkem.

 

Naše prodejny design s důrazem na prostornost a dostatek světla tak, aby se naši zákazníci cítili příjemně.

 

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni a těšíme se na Vaši návštěvu.